O nas

PORTALWESELA.PL to bezpłatne wpisy i najciekawsze oferty skierowane do Par Młodych. To również idealne miejsce na Twoją reklamę. Przejrzysta oferta z mapą dojazdu, galerią zdjęć, filmami z YouTube oraz Street View. Wykupując pakiet płatny możesz wybrać jeden z wielu cennych produktów gratisowych. Reklama skierowana do klientów portalu to sprawdzona inwestycja, która pozwala budować markę i prestiż. Dla firm zianteresowanych dodatkową reklamą polecamy banery reklamowe w czterech wymiarach.INFORMACJA DLA FIRM
Program promocyjny "PREZENTY GRATISOWE" czyli promuj się i odbieraj markowe prezenty! to nowatorska usługa pozwalająca czerpać maksimum korzyści i radości ze współpracy z PortalemWesela.pl w zakresie płatnych funkcji serwisu ogłoszeniowego.


Korzyści z płatnych funkcji portalu to:

1. Każda firma lub osoba prywatna wykupując pakiet z wyróżnieniem ogłoszenia lub promowaniem otrzymuje atrakcyjny prezent gratisowy z indywidualną personalizacją.
2. W zamian za markowy prezent możesz wybrać gadżety reklamowe, które rozdasz swoim klientom. Każdy gadżet będzie posiadał wygrawerowane lub nadrukowane logo Twojej firmy oraz dane kontaktowe.
3. Lepsza widoczność ogłoszeń, Twoja oferta znajdzie się w działach: ogłoszenia promowane lub ogłoszenia wyróżnione (w zależności od wybranego abonamentu)
4. Oferta ważna 12 miesięcy

PREZENTY GRATISOWE to wspaniałej jakości produkty renomowanych firm. Możemy znaleźć tu kultowe marki o niepodważalnej jakości i renomie: ZIPPO, PARKER oraz produkty grawerowane i wycinane laserem sygnowane marką GRAWERNIA.PL Wszystkie produkty są produktami dedykowanymi ponieważ posiadają indywidualną personalizację. Co powoduje, że zyskują dodatkowo na oryginalności i atrakcyjności. Każdy kto wykupi abonament na 12 miesięcy może wybrać produkt na którym zostanie wygrawerowane lub nadrukowane logo.

To podwójna korzyść z reklamy! Jeżeli jesteś właścicielem restauracji, domu weselnego, firmy przewozowej lub managerem zespołu z nami oprócz wpisu do katalogu dodatkowo zyskasz Gadżety reklamowe dla swoich klientów. Dlatego każda złotówka zainwestowana we współpracę z PortalemWesela.pl zwraca się wielokrotnie.

Już teraz możesz otrzymać PREZENT GRATISOWY wystarczy opłacić abonament z wybranym prezentem. Szczegóły dotyczące prezentów znajdziesz w zakładce PREZENTY GRATISOWE.

Wymienione wyżej abonamenty zawierają wszystkie możliwości uruchomienia usług płatnych mających na celu zwiększenie widoczności Państwa oferty po przez wyróżnienie ogłoszenia lub promowanie.

CZAS REALIZACJI ZLECENIA:
Ogłoszenia dodawane są w czasie pracy biura (Pon-Pt 8.00-16.00) zazwyczaj w ciągu 24 godzin po zaksięgowaniu płatności. Jeżeli wybrałeś produkt gratisowy dostarczymy go w terminie od 3 do 7 dni w zależności od tego czy będzie wymagał umieszczenia indywidualnego grawerowania lub nadrukowania logotypu Twojej firmy lub dowolnego tekstu. Przed realizacją przesyłamy projekty do akceptacji w pliku PDF na których widać rozmieszczenie logotypu na produkcie. Po ostatecznej akceptacji projektu zamówienie trafia na produkcję, a następnie do działu wysyłek dlatego całość może trwać od 3 do 7 dni w zależności od tego jak szybko możesz zaakceptować projekty.

PŁATNOŚCI:
1. Płatności online realizujemy po przez zintegrowany z portalem system płatności internetowych Dotpay.pl
Aby dokonać płatności online wystarczy wybrać abonament z tabelki "Usługi dodatkowe" (znajdującej się powyżej) następnie kliknąć w czerwony przycisk płatności (który pojawi się poniżej tego tekstu z chwilą wybrania abonamentu) po przejściu do Płatności DotPay wybrać jedną z wymienionych metod płatności: mTransfer, Płacę z Inteligo, Płacę z iPKO, Przelew z Bank BPH, Bank Pekao, Płacę z ING, Millenium ALIOR BANK, Citi Handlowy, R-Przelew Raiffeisen Bank, PAY WAY Toyota Bank, Płać z BOŚ, Eurobank, Deutshe Bank, T-mobile Usługo Bankowe, Płacę z IKO, Idea Paylink, BPS Bank Pocztowy24, Płacę z Orange Blik Bank Bps, Plus bank, Get In Bank Nobile Bank Volkswagen Bank, TrustPay, Bank BGŻ, BNP PARIBAS.
2. Możesz też zapłacić w tradycyjny sposób korzystając z usług Poczty Polskiej lub banku robiąc wpłatę w oddziale.
W tym celu najpierw wybierz abonament (tabelka usługi dodatkowe) następnie kliknij znajdujący się poniżej przycisk, zostaniesz przeniesiony/a do serwisu płatności dotpay.pl, gdzie możesz wybierać przekaz/przelew bankowy. Wydrukuj dwa blankiety i opłać na poczcie. Będziemy potrzebowali jeszcze 2-3 dni na zaksięgowanie przelewu.

Reklama